Wigilijne spotkanie

Jak co roku, w świątecznej atmosferze i w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej naszej szkoły spotkaliśmy się, by wspólnie przeżyć radość z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie klas piątych pod kierunkiem p. Tomasza Radosza i p. Marzeny Włoch przygotowali przedstawienie jasełkowe.


Klasy szóste zaśpiewały wiązankę kolęd w językach: polskim, niemieckim, angielskim i hiszpańskim. Repertuar i oprawę muzyczną opracowali p. Agnieszka Stachera i p. Adam Sikorski.
Klasa III a pod opieką wychowawczyni p. Barbary Piskorskiej zaprezentowała ciekawy program artystyczny, nawiązujący do narodzin Pana Jezusa. Występy uczniów zachwyciły starszą i młodszą widownię. Świąteczne śpiewanie udzieliło się wszystkim zebranym.
Na zakończenie uroczystości głos zabrała pani dyrektor Stanisława Nowak, która w imieniu swoim i grona pedagogicznego złożyła serdeczne życzenia bożonarodzeniowe dla uczniów i ich rodzin. Uroczyste spotkanie zakończyło dzielenie się opłatkiem wigilijnym dzieci i nauczycieli.

Opracowała: Barbara Sojka