Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej im. Wł. Szafera w Żarkach
rok szkolny 2007/2008

 

 

Lp.

Nazwisko ucznia, uczniów, klasa

Nazwa konkursu, przeglądu

Miejsce ( w przeglądzie – udział)

Nauczyciel opiekun

1

Sylwia Majchrzak kl. III b

Wojewódzki Konkurs Piosenki Dziecięcej

Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznej

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej

I miejsce

II miejsce

III miejsce

M. Bubel

2

Agnieszka Pakuła kl. III b

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wiosna w lesie”

I miejsce

M. Bubel

3

Edyta Klimas kl. III b

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wiosna w lesie”

II miejsce

M. Bubel

4

Dominika Kapuściak

Martyna Samulak

Karolina Sosnowska

Monika Rudnicka

Katarzyna Sokół

Magdalena Tkacz

Ogólnopolski konkurs Na wspólnej ziemi

wyróżnienie

K. Samek

T. Pakuła

5

Uczniowie klas 4 – 6 chłopcy

Zawody Dużego Rejonu Zawiercie w Sztafetowych Biegach Przełajowych

2 miejsce

P. Maślankiewicz

M. Niepiekło

K. Błaszczyk

6

Uczniowie klas 4 – 6 dziewczęta i chłopcy

Powiatowe zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych

1 i 2 miejsce

P. Maślankiewicz

M. Niepiekło

K. Błaszczyk

7

Uczniowie klas 4 – 6 dziewczęta i chłopcy

Zawody indywidualne w Biegach Przełajowych o Nagrodę Burmistrza z okazji 80 – lecia Szkoły Podstawowej w Żarkach

1 miejsca w każdej kategorii wiekowej wśród dziewcząt i chłopców

P. Maślankiewicz

M. Niepiekło

K. Błaszczyk

8

Uczniowie klas 4 – 6 dziewczęta i chłopcy

Przełajowe Zawody Powiatowe o puchar Burmistrza Myszkowa

1 miejsce – M. Zamorska, D. Myga, M. Bialik

2 miejsce – D. Fiutek, D. Rasztabiga

3 miejsce – A. Surma, P. Jaksender

P. Maślankiewicz

M. Niepiekło

K. Błaszczyk

9

Uczniowie klas 5 – 6 chłopcy

Zawody Powiatowe o puchar Burmistrza Myszkowa w piłce nożnej

2 miejsce

P. Maślankiewicz

10

Uczniowie klas 4 – 6 chłopcy

Mikołajkowe Zawody w Piłce Nożnej – Myszków 2007

2. miejsce

P. Maślankiewicz

11

Uczniowie klas 4 – 6 chłopcy

Zawody z okazji Święta Niepodległości w Myszkowie (piłka siatkowa)

2 miejsce

P. Maślankiewicz

M. Niepiekło

K. Błaszczyk

12

Uczniowie klas 6 chłopcy

Powiatowa Liga Halowej Piłki Nożnej kl.6

2 miejsce

P. Maślankiewicz

K. Błaszczyk

13

Uczniowie klas 4 – 6 chłopcy

Turniej „Coca-cola Cup”

1 miejsce w eliminacjach Rejonowych w Żarkach,

3 miejsce w turnieju dużego rejonu w Kamienicy Polskiej

P. Maślankiewicz

K. Błaszczyk

14

Uczniowie klas 4 – 6 chłopcy

Turniej „Mleczny Start”

1 miejsce w eliminacjach rejonu Częstochowskiego i udział w finale wojewódzkim w Siemianowicach Śl.

miejsca od 16-24

P. Maślankiewicz

K. Błaszczyk

15

Uczniowie klas 1 – 6 (SKO)

Dziś oszczędzam w SKO – jutro w BS (konkurs całoroczny)

1. miejsce w regionie śląskim

K. Samek

16

Uczniowie klas I-II

IV Regionalny Konkurs Miniatur Teatralnych w Języku Angielskim w ROKU Cz-wa

wyróżnienie

A. Stróżna

Barbara Piskorska

17

Zespół taneczny „Los Salseros”

Powiatowy Konkurs Taneczny w SP nr 5 w Myszkowie

III miejsce

A. Stróżna

18

Katarzyna Sokół kl. VI

Karolina Szykuła kl. IV

Aleksandra Madej kl. IV

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego 2008

III miejsce

II miejsce

III miejsce

A. Stróżna

19

Wojciech Miśta kl. IV

Katarzyna Sokół

Karolina Szykuła

Jurajski Konkurs Języka Angielskiego

Awans do finału

A. Stróżna

20

Uczniowie klas I-II

II Powiatowy Przegląd Teatralny w Języku Angielskim w SP nr 5 w Myszkowie

(nie było nagród), udział

A. Stróżna

Barbara Piskorska

21

Patryk Fiutek VI b

Przemysław Maligłówka V a

Kamil Papaj VI b

VI Regionalna Spartakiada Leśna

II miejsce

A. Madejska

22

Karolina Myga III a

VI Regionalna Spartakiada Leśna

I miejsce

A. Madejska

23

Paulina Bandachowska kl IV a

Konkurs na projekt „Zamek moich marzeń” realizowany w ramach projektu „Matematyka kluczem do sukcesu ucznia i wszechstronnego rozwoju wiejskiej szkoły”

II miejsce

Bożena Piskorska

24

Rzepka Patrycja kl I b

Konkurs plastyczny organizowany przez MDK w Żarkach na kartkę świąteczną wielkanocną

III miejsce

Barbara Piskorska

25

Szczepanek Wiktoria kl. I b

Konkurs plastyczny ,,Wiosna w lesie” organizowany przez Nadleśnictwo Złoty Potok

III miejsce

Barbara Piskorska

26

Kot Anna kl.I b

Gminny Konkurs Recytatorski

I miejsce

Barbara Piskorska

27

Wiktoria Szczepanem kl. I b

Wojewódzki konkurs plastyczny „Unia moich marzeń”

wyróżnienie

B. Maślankiewicz

D. Brzegowska

28

Żywia Tabaka kl. IIa

Gminny konkurs plastyczny „Kwiaty i zioła Jury”

I miejsce

B. Maślankiewicz

29

Żywia Tabaka Kl. IIa

Konkurs plastyczny ,,Wiosna w lesie” organizowany przez Nadleśnictwo Złoty Potok

wyróżnienie

B. Maślankiewicz

30

Maciek Oleksiak kl. IIa

Konkurs plastyczny ,,Wiosna w lesie” organizowany przez Nadleśnictwo Złoty Potok

wyróżnienie

B. Maślankiewicz

31

Kamil Papaj kl. VI b

Wojewódzki Konkurs Czytelniczy

Kto czyta nie błądzi”

udział w finale konkursu wojewódzkiego

P. Tabaka

32

Martyna Zduńczyk

Wojewódzki konkurs plastyczno-literacki - „Literackie fanaberie” organizowany przez Bibliotekę Śląską

I miejsce

D. Brzegowska

33

Dominik Marszałek

Konkurs plastyczny ,,Wiosna w lesie” organizowany przez Nadleśnictwo Złoty Potok

wyróżnienie

D. Brzegowska

34

Patryk Fiutek

Walory przyrodnicze powiatu myszkowskiego

II miejsce

A. Madejska

35

Zespół wokalno –instrumentalny Iskra

Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika w Częstochowie

nie było nagród ,udział

S.Góral .

36

Dominika Kapuściak 6b

Karolina Sosnowska 6b

Monika Rudnicka 6b

Piotr Samek 4s

Bartosz Samek 2a

Międzynarodowy konkurs fotograficzny „Zabytki regionu w Twoim obiektywie”

Wyróżnienie w finale szkolnym,

Udział w finale wojewódzkim

K. Samek

37

Michał Czyż 6b

Daniel Pompka 6b

Krystian Skała 6c

Krystian Kot 6c

Sebastian Surowiec 6c

Patryk Skała 5s

Międzynarodowy konkurs fotograficzny „Zabytki regionu w Twoim obiektywie”

Wyróżnienie w finale szkolnym,

Udział w finale wojewódzkim

D. Dorobisz

38

Patryk Garski 5b

Regionalny Konkurs Recytatorski

Wyróżnienie w eliminacjach powiatowych

M. Okularczyk

39

Wnuk Daniel 6c

Marecki Krystian 6c

Lamch Mateusz 6c

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, eliminacje powiatowe

I miejsce, awans do turnieju międzypowiatowego

K. Błaszczyk

40

Wnuk Daniel 6c

Marecki Krystian 6c

Lamch Mateusz 6c

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, eliminacje międzypowiatowe

VI miejsce

K. Błaszczyk